a2

Garden Of Sun Aktiviteleri

Spor aktivitelerinden oyun salonuna, spa merkezinden Türk hamamına, çocuklar için oyun alanlarından gündüz ve gece aktivitelerine kadar birçok aktivite Garden of Sun Hotel’de tatiliniz boyunca sizi bekliyor. Denizin ve güneşin tadını çıkarırken diğer aktivitelerimizi de unutmayın. Sizler için hazırladığımız çeşitli aktivitelerden faydalanırken, çocuklarınız onlar için hazırlanmış çocuk kulübümüzde ve su kaydıraklarında eğlencenin doruğuna ulaşacak.

PLAJLAR VE HAVUZLAR

Garden of Sun Hotel’e 1 km mesafede bulunan dünyaca ünlü Altınkum Sahili, güneşin ve denizin keyfini çıkarmanız için ideal.

SPA & WELLNESS

Türk Hamamının tarihi dokusunda dinlenmek, saunalarımızda rahatlamak ve profesyonel terapistlerimizin sihirli dokunuşları ile stres atabilirsiniz.

TOPLANTI VE ORGANİZASYON

Garden of Sun Hotel, her türlü konaklama hizmetini kaliteden ödün vermeden misafir beklentileri doğrultusunda sunmaktadır.

EĞLENCE VE AKTİVİTELER

Spor aktivitelerinden oyun salonuna, spa merkezinden Türk hamamına, çocuklar için oyun alanlarından gündüz ve gece aktivitelerine, saunadan jakuziye kadar birçok aktivite Garden of Sun Hotel’de tatiliniz boyunca sizi bekliyor.

OTEL SERViSLERi

Havaalanı Transferi

Tüm transfer talepleriniz ile ilgili rezervasyon departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kasa

Değerli eşyalarınızı saklamak için kasa servisimiz hizmetinizde.

Vale Hizmeti

Check-in İşlemlerinizde Vale Hizmetlerimizden Faydalanabilirsiniz.

WiFi Servisi

Wifi servisimiz ile iş takibi yapabilir, maillerinizi kontrol edebilirsiniz.

Çamaşır Servisi

Çamaşırlarınızı temizlemek ve kurutmak için çamaşır servisimiz hizmetinizde.

TV

Odalarımızda bulunan televizyonlar ile gündemi takip edebilirsiniz.