İK ve Sosyal Sorumluluk Politikası

Rekabetin en büyük gücünün kalifiye insan kaynakları olduğunu iyi bilen GARDEN OF SUN, bir anayasa niteliğinde değişmez kurallarla şekillendirdiği İnsan Kaynakları Politikası´nı, çalışanlarının hak ve haysiyetlerine duyduğu saygı ve önem çerçevesinde geliştirmiştir. GARDEN OF SUN, çalışanların tüm haklarının eksiksiz karşılandığı bir iş yerinde, verimliliğin en mükemmel halini aldığını görmüş ve bu hususta gerekli bütün olguları benimsemiştir. İnsan Kaynakları politikasınıda bu anlamda şekillendirmiştir.

Kariyer

GARDEN OF SUN, köklü kurumsal kültürü ve hedefleri çevresinde birleşen, motivasyonu yüksek, ilkeli, gelişime açık bir ekibe yatırım yapmayı en temel prensiplerinden biri olarak değerlendirmektedir. Doğruluk ve çalışkanlık ilkesiyle her görüşe hakettiği değeri veren, kariyer gelişiminde performans değerlerine öncelik tanıyan, çalışanlarının gerek bireysel ve gerekse mesleki gelişimlerine büyük önem veren ve her alanda buna katkı sağlayan GARDEN OF SUN, başarıyı teşvik eden tüm unsurları çalışma ortamına yansıtarak, ödüllendiren bir yapıya sahiptir.

GARDEN OF SUN bünyesinde sizin de bir yeriniz olduğuna inanıyor ve potansiyellerinizin GARDEN OF SUN adına değerler katacağını düşünüyorsanız, lütfen özgeçmişinizi İnsan Kaynakları bölümümüzden, iş başvuru formu ile bizlere iletebilirsiniz.