RAHATINIZ İÇİN HER ŞEYİ DÜŞÜNDÜK…

Sizlere sorunsuz hizmet verebilmek için güleryüzlü personelimizle günün her saatinde mükemmeliyetçi bir şekilde çalışıyoruz. Kendinizi evinizde hissedeceğiniz konforlu odalarımızda tüm yorgunluğunuzdan arınacaksınız. Toplam 245 oda 650 yatak kapasitesine sahip otelimizde standart şehir manzara, standart deniz/havuz manzara, kara manzara aile odaları, deniz manzaralı aile odaları, deniz manzaralı superior oda ve engelli oda seçenekleri mevcuttur.

Odalarımızda; Direkt Telefon, Uyandırma Servisi, Emanet Kasa, Uydu Tv, İnternet Bağlantısı, Split Klima, Elektronik Kilit Sistemi, Yangın Alarmı, Balkon, 24 Saat Oda Servisi, Hilton Banyo, Saç Kurutma Makinesi bulunmaktadır.

Promo Oda

promo 5

PROMO ODA

Odalar 20 m2 genişliğinde olup fransız balkonludur. Tüm odalar iki adet tek kişilik yataktan oluşmaktadır.

Promo Odalar otelin 1. katında yer alan sokak manzaralı ekonomik odalardır.

Standart Oda

STANDART KARA MANZARALI ODA

Odalar 24 m2 genişliğindedir. Tüm odalarda balkonlu olup, balkon takımı mevcuttur.Bir adet çift ve bir adet tek kişilik yataktan oluşurlar. Ayrıca her odada açılabilir sofa mevcuttur. Otelin her katında mevcut olup ve Cadde&şehir manzaralıdırlar.

STANDART DENİZ MANZARALI ODA

Odalar 24 m2 genişliğindedir. Tüm odalarda balkonlu olup, balkon takımı mevcuttur.Bir adet çift ve bir adet tek kişilik yataktan oluşurlar. Ayrıca her oda da açılabilir sofa mevcuttur. Otelin her katında mevcut olup ve havuz&deniz manzaralıdırlar.

SUPERIOR ODA

SUPERIOR DENİZ MANZARALI ODA

Odalar 26 m2 genişliğinde modern dizayna sahip odalardır. Tüm odalarda balkonlu veya teraslı olup, balkon takımı mevcuttur. Bir adet çift ve bir adet tek kişilik yataktan oluşurlar. Ayrıca her oda da açılabilir sofa mevcuttur. Otelin her katında mevcut olup ve havuz&deniz manzaralıdırlar.

Aile Odası

KARA MANZARALI AİLE ODASI

Odalar 48 m2 genişliğinde olup iki adet standart odanın ara kapı ile birbirine bağlanmasından oluşur. Her odanın kendine ait dış girişi mevcuttur.Her iki oda da ayrı ayrı standart oda donanım ve mefruşatı mevcuttur. İlk odada 1 adet çift ve 1 adet tek kişilik yatak olup, ayrıca açılabilir sofa da mevcuttur. Bağlantılı diğer oda da ise iki adet tek kişilik yatak ve duşakabinli banyo mevcuttur. Cadde ve şehir manzaralı olup, her odanın ayrı balkonu mevcuttur.

DENİZ MANZARALI AİLE ODASI

Odalar 48 m2 genişliğinde olup iki adet standart odanın ara kapı ile birbirine bağlanmasından oluşur. Her odanın kendine ait dış girişi mevcuttur. Her iki oda da ayrı ayrı standart oda donanım ve mefruşatı mevcuttur. İlk odada 1 adet çift ve 1 adet tek kişilik yatak olup, ayrıca açılabilir sofa da mevcuttur. Bağlantılı diğer oda da ise iki adet tek kişilik yatak ve duşakabinli banyo mevcuttur. Deniz,havuz ve koy manzaralı olup, her odanın ayrı balkonu mevcuttur. Otelin sadece 6. katında bulunmaktadırlar.

Promo Oda: 20 Metrekare, Saç Kurutma Makinesi, LCD TV, Kasa, Klima

Kara  Manzaralı Std Oda: 24 Metrekare , Saç Kurutma Makinesi, LCD TV, Kasa, Klima

Deniz Manzaralı Std Oda: 24 Metrekare, Saç Kurutma Makinesi, LCD TV, Kasa, Klima

Superior Oda: 26 Metrekare (Geniş Oda), Saç Kurutma Makinesi, LCD TV, Kasa, Klima

Aile Odası: 48 Metrekare  (2 Oda+Balkon -Ara Kapılı) , Saç Kurutma Makinesi, LCD TV, Kasa, Klima